Apie mus

Veislynas “Klajoklių šuo”

“Klajoklių šuo” yra neseniai įkurtas ir FCI registruotas ( 2009.02.24 )samojedų veislynas, kuriam pradžią davė mūsų augintiniai:Orgitta iš Lazurito menės, White Aurora Kyra ir Sonata Arctica Xathur Dexterson. Mūsų samojedai gyvena su mumis Lapių miestelyje, Kauno rajone, kur turi pakankamai laisvos vietos padūkti ir išsilakstyti, ir didžiają laiko dalį praleidžia gryname ore.

Pradžioje mes nemanėme užsiimti samojedų veisimu, tačiau įsigijus pirmają kalytę Orgitta, sugalvojome įsigiti antrą kalytę Kyra, kad Orgittai būtų linksmiau. Praėjus kiek laiko ir supratus, kokie nuostabūs šunys samojedai, kilo mintis pradėti juos veisti. Kai pradėjome ieškoti patino savo kalytėms išaiškėjo, kokia tai didelė problema Lietuvoje sukergti samojedų kalę. Samojedų Lietuvoje yra labai mažai, todėl surasti negiminingą patiną kergimui mums nepavyko. Tuomet nusprendėme, samojedų niekada nebus perdaug ir pradėjome ieškoti patino. Lietuvoje nepavyko rasti negiminingo patino, taigi paieškos persikėlė į užsienio platybes, kur pasirodo irgi nėra taip paprasta rasti tinkamą patiną. Po ilgų paieškų radome savo naujajį draugą Lenkijoje labai gerame veislyne Sonata Arctica. Kai jau „sukomplektavome” savo komandą nusprendėme įkurti veislyną.

Savo veislynę nusprendėme siekti maksimalios mūsų samojedų gerovės ir socializacijos, siekti kuo geresnės šuniukų kokybės.

Šiuo metu mūsų veislynas yra Fédération Cynologique Internationale (FCI), Lietuvos kinologijos draugijos (LKD) narys.

Sveiki atvykę į mūsų veislyno puslapį ir tikimės, kad Jus užsuksite ir ateityje.

Dalia Mickienė

Samojedų klubas Reklama Reklama Reklama free counters